Portret lub karykatura to stylowy i oryginalny prezent na każdą okazję, który będzie cieszył swego posiadacza przez długie lata. Jeżeli chcecie państwo obdarzyć kogoś z ukochanych osób wyjątkowym dziełem, to zdecydowanie lepiej trafić nie mogliście!

  1. wyślij zdjęcia (pamiętaj o jakości!) i ewentualne wskazówki dotyczące pracy w odpowiedzi na tego maila (vipartstudio86@gmail.com)

  2. otrzymasz maila z ostateczną wyceną pracy

  3. wpłać 50% zadatku dowolną metodą  (w przypadku tradycyjnego przelewu trzeba będzie wysłać potwierdzenie operacji bankowej na maila)

  4. od momentu potwierdzenia wpłacenia zadatku zamówienie jest w trakcie realizacji, o czym poinformujemy Państwa w zwrotnym mailu/SMS

  5. przed wysyłką/odbiorem otrzymają Państwo zdjęcia gotowej pracy do zaakceptowania lub naniesienia drobnych szczegółów/poprawek

  6. reszta należności jest wpłacana przy odbiorze (osobisty, poczta, kurier etc.)

Jak zamówić portret lub karykaturę:

- 1 -

Żeby zamówić portret/karykaturę trzeba najpierw wysłać kilka (1-4) zdjęć osoby/osób na adres e-mail. Zdjęcia muszą być duże i w dobrej rozdzielczości. Najlepiej en face i 3/4 obrotu głowy. W wiadomości obowiązkowo trzeba też podać imię i nazwisko a także numer kontaktowy.

W przypadku zlecenia wykonania karykatury warto podać jeszcze pewne informacje o rysowanej osobie, jej hobby, zawodu, własną wizję przyszłego arcydzieła etc.

- 2 -

Po zaakceptowaniu przeze mnie jakości zdjęć i uzgodnieniu wszystkich szczegółów, związanych z formatem, techniką, ilością osób na rysunku, ceną, czasem realizacji i formą doręczenia trzeba wysłać drugiego e-maila z potwierdzeniem przelewu zadatku na podane konto bankowe (z reguły 30-50% ceny). Od momentu otrzymania potwierdzenia operacji zlecenie jest w trakcie realizacji.

- 3 -

Po zakończeniu pracy przed wysyłką otrzymają państwo fotografię gotowej pracy do zaakceptowania lub naniesienia ewentualnych drobnych poprawek. Dalej praca jest zabezpieczana i pakowana do wysyłki.

- 4 -

- 5 -

Wysyłka odbywa się za pośrednictwem poczty polskiej (Paczka+, Pocztex), firm kurierskich (DHL, DPD) lub  za pośrednictwem kierowców busów.

Reszta należności jest przekazywana przed wysyłką (potwierdzenie przelewu) lub za pobraniem w razie dostarczenia pocztą, czy kurierem.

Materiały.

Wykorzystujemy najwyższej jakości papier artystyczny o wysokiej gramaturze renomowanych firm, takich jak Canson, Clairefontaine, Gamma, Palazzo i Fabriano. Ołówki, węgiel i pastele marek Koh-i-Noor (Praga), Maries (Kraków), Rembrandt (Amsterdam), Olki (Petersburg). Farby akwarelowe i olejne firm Royal Talens (Amsterdam), MasterClass (Petersburg) i Nevskaya (Petersburg). Blejtramy i płótna (bawełniane, lniane) polskich, francuskich i niemieckich producentów, oraz robione i gruntowane ręcznie na zamówienie u nas w pracowni.

Techniki.

Pracujemy w większości technik malarskich i graficznych. Najczęściej używane wśród nich to węgiel, ołówek, pastele suche, akwarele, sepia, sangwina, akryl na papierze, olej na papierze, akryl na płótnie oraz olej na płótnie, a także techniki mieszane.