top of page

KARYKATURZYSTA NA EVENT:

Karykaturzysta na imprezę na zamówienie

Rysowanie karykatur/portretów gości w trakcie przyjęcia, a do tego żarty, kawały, dowcipy, szczęśliwe uśmiechy, super nastrój i dobry humor gwarantowane jak dla dorosłych tak i dla dzieci!

Dobry karykaturzysta to dobra zabawa i niezapomniane emocję, a także prezenty gościom w postaci karykatur. Nic tak nie pomaga złamać lody i rozkręcić imprezę jak obecność profesjonalnego artysty. 
Proces tworzenia tych szybkich (ok. 3-7 min na osobę) humorystycznych groteskowych portretów jest zawsze połączony z atrakcyjnym spektaklem dla Twoich gości, jak dorosłych tak i najmłodszych, dlatego już masz jednocześnie bonus w postaci amatora dla dzieci.

W trakcie rysowania oczywiście rozmawiamy na przeróżne ciekawe tematy, opowiadamy sobie kawały, dzieciom przy okazji udzielam jednocześnie lekcji rysunku jeśli ktoś się interesuje sztuką. Jestem osobą otwartą z nietuzinkową energią i wiedzą, więc gwarantuję jedno na 100% - nikt nie będzie miał prawa się nudzić na Twojej imprezie! 
Jest także możliwość zrobienia karykatury lub portretu pary młodej ze zdjęcia wcześniej, także podziękowania rodzicom w formie karykatur i wiele innych opcji. 

Galeria zdjęć:

bottom of page