top of page

Profesjonalny artysta plastyk nauczy rysunku i malarstwa w rozmaitych technikach i stylach. Spersonalizowana nauka dostosowana do twoich potrzeb niezależnie od tego, czy jesteś początkującym hobbystą, który marzy nauczyć się coś tworzyć samodzielnie, czy przygotowujesz się do egzaminów na ASP i chcesz podnieść swój poziom.

Indywidualne podejście do każdego ucznia dostosowane do jego poziomu wiedzy i zdolności manualnych gwarantuje bardzo szybkie postępy w rozwoju umiejętności plastycznych.

Przejdziemy ciekawą drogę od twojego obecnego poziomu do zaawansowanych technik rysowniczych i malarskich, gdzie również będziemy się uczyć zasad perspektywy, kompozycji, kolorystyki, szrafowania, budowania przestrzeni i ruchu, technologii materiałów plastycznych i nawet czasami trochę historii sztuki, ale jednak akcentując na praktycznych aspektach rzemiosła. 

Zajęcia dla młodszych skierowane bardziej na naukę rysunku i malarstwa, natomiast dla osób starszych możemy się opierać na prowadzeniu zajęć bardziej w formie tematycznych warsztatów, gdzie na bieżąco będę wyjaśniał pewne momenty w miarę zapotrzebowania na dydaktykę w trakcie już samego procesu tworzenia. 

 Możliwość zajęć indywidualnych lub w małych grupach do 10 — 12 osób.

Malarstwem i rysunkiem zacząłem się zajmować jeszcze we wczesnym dzieciństwie i robię to po dzień dzisiejszy, więc mam staż w branży długości życia. Zaczynałem się uczyć od dużo starszych ode mnie mistrzów wszędzie i kiedy to tylko było możliwe. Nigdy nie traciłem możliwości nauczyć się nowych sztuczek i trików w fachu od bardziej doświadczonych kolegów, a z biegiem czasu sam zacząłem udzielać lekcji z plastyki. 

Dużo uwagi staram się udzielać najbardziej aktualnym potrzebom ucznia, nieżeli wiedzy książkowej, która nierzadko nie ma nic wspólnego z praktyką, ale bez zrozumienia niektórych informacji teoretycznych postępu w nauce również może nie być przez bardzo długi czas, dlatego udzielam szczególną uwagę najistotniejszym rzeczom.Cena podana jest za godzinę zegarową.

Czas trwania jednych zajęć ustalamy wspólnie, ale z doświadczenia wiem, że nie ma sensu robić te zajęcia krótsze od kilku godzin. Dla dzieci mogą być wystarczające zajęcia 90 minutowe (2 godziny lekcyjne)

Zajęcia indywidualne wyceniamy też indywidualnie.

bottom of page